Prywatność

Zgodnie z obowiązującymi przepisami wszyscy nasi użytkownicy mogą zapoznać się z naszą polityką prywatności pod tym linkiem.

Reklama
Reklama
Nowość !

Z przyjemnością informujemy o wzbogaceniu naszej oferty o urządzenia prostownicze marki ElectroMem

Z pełną ofertą mogą Państwo zapoznać się pod TYM LINKIEM.

Polecamy
Reklama
Punkt Zbiórki

Nasze przedstawicielstwa prowadzą zbiórkę zużytych akumulatorów wg stawki

30 gr / 1 Ah

(Np. za zużyty akumulator 100 Ah płacimy 30 zł)

Jeśli masz stare akumulatory i chcesz je zutylizować - przywieź je do nas !

Strona Startowa O Firmie

DOSTAWCA NAJLEPSZEJ ENERGII

PRODUCENT - IMPORTER - EKSPORTER - DYSTRYBUTOR

25 LAT PRACY Z ENERGIĄ !

"AKUM" - Polska prywatna firma rodzinna założona w 1987 pod tą nazwą od roku 1989 wyspecjalizowana w handlu detalicznym i hurtowym akumulatorami i prostownikami. Wieloletnie doświadczenie nabyte w produkcji, imporcie, eksporcie i dystrybucji przyczyniło się do umocnienia pozycji naszej firmy na rynku krajowym, a szeroka gama oferowanych produktów przekonuje do współpracy z naszą firmą coraz większe grono klientów zarówno z kraju jak i z zagranicy. Siedziba firmy AKUM - biura, magazyny, magazyn główny, parkingi, restauracja oraz centrum logistyczne znajduje się w Pruszkowskiej dzielnicy Żbików przy ul. Żbikowskiej 29A ponadto firma posiada cztery filie znajdujące się w Lublinie, Radomiu, Zamościu i Warszawie. Naszymi atutami są solidność i zaangażowanie przez co potrafimy sprostać potrzebom każdego Klienta.

Współpracujemy m.in z Wojskiem, Policją, Koleją, Strażą Pożarną, Energetyką, Lotnictwem, Przemysłem Wydobywczym, Służbami Komunalnymi i Nadzoru Technicznego, Firmami Logistycznymi i Transportowymi oraz wieloma innymi instytucjami.

AKUM Poland jest generalnym importerem i dystrybutorem wielu uznanych marek akumulatorów na terytorium Polski m.in Akum, Zenith, Baren, Deka, Platinium, Kaiser, Sterling, Colorado, FIAMM, Motor Energy, Moto Start, S.M.A., SHIELD.. Dodatkowo jesteśmy polskim importerem prostowników, ładowarek, akcesoriów Awelco, Helvi, Zenith, IVT, ANG, H-Tronic, Maksimal, Midtronics, East Penn, UBS, Xunzel, ELECTRO-MEM, Flexcell, MOTIP.

*Nazwa i logo AKUM jest zarejestrowanym znakiem towarowym w Urzędzie Patentowym RP i jakiekolwiek używanie zarówno nazwy jak i słowa AKUM (bez względu na intencje) bez zezwolenia naszej firmy stanowi złamanie Prawa. Jednocześnie informujemy że zamieszczone zdjęcia produktów stanowią wyłączną własność firmy AKUM a ich kopiowanie, powielanie czy używanie w jakikolwiek inny sposób (w całości bądź częściowe) jest zabronione! (Prawo Własności Przemysłowej - Ustawa z dnia 30.06.2000 roku)

AKUM-POLSKA

 

Akum Sp. z o.o.

Biuro Zarządu Spółki

05-800 Pruszków

Ul. Żbikowska 29A

NIP : PL 5342299418

REGON : 140134025

KRS : 0000233091

Sąd Rejonowy dla Miasta Stołecznego Warszawy w WARSZAWIE

XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

 
Szukaj
Kontakt

W razie wszelkich zapytań, problemu z doborem akumulatora lub zamówienia produktu prosimy o kontakt:

akum@akum.pl

(22) 728 65 60

Pn - Pt : 8 - 17

Sob : 8 - 13

Zaufali Nam
Kto Jest Online
Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 
Polecamy
Reklama
Reklama